• Bornova da Güvenli Anahtar Kopyalama Merkezi!
0232 342 03 64

Alarm Sistemleri ve Alarmlı Kilitler

Alarm Sistemleri ve Alarmlı Kilitler

İnsanlık tarihi kilit aracını ortalama 4000 yıldan beri kullanmaktadırlar. Yabancılar ve hırsızlar tarafından açılmasını engelleyen kilit sistemleri günümüzde artık son teknoloji kullanılmaktadır. Günümüzde kapı açılsa bile kilitler alarmlı olduğu için kilit sistemi açıldığında ses çıkartır. Ortalama 110 desibellik alarm sesi bulunan alarm güvenlikli çelik asma kilit, sizden habersiz gerçekleşen bir temas halinde devreye girer ve çalmaya başlar.

Alarm Sistemleri, acil durumlarda tetiklenince hem sireni ile yüksek desibelli ses çıkartır, hem de kullandığı telefon hattı sayesinde sizi arayarak gerekli uyarıda bulunur. Can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır.

Bornova anahtar olarak alarm sistemlerini ve alarmlı kilitleri evinize, iş yerinize vb. gibi yerlere monte etmektedir. İzmirin en iyisi olan bornova anhatar güvenceis altındasınız.

Diğer Hizmetlerimiz