• Bornova da Güvenli Anahtar Kopyalama Merkezi!
0232 342 03 64

Oto Kumanda Kap Yenileme

Oto Kumanda Kap Yenileme

Araçlarınızın kumanda anahtarlarındaki arızaları ve tamir eilecek yerlerin tamirini yapmaktayız. Kış aylarının gelmesi ile birlikte, anahtar kaybetme vakaları daha fazla artış gösteriyor. Kar yağışı ile birlikte aracının yada evinin anahtarını kar’a düşürüp kaybeden binlerce insan var. Ayırca oto kmanda anahtarı bozulan insanlarda vardır.

Oto anahtarı yıprananlar, kumanda kapları aşınanlar veya basma tuşları ve butonları çalışmayan araç sahipleri aracının marka ve modeline göre uyumlu anahtar kabı seçiminde bulunarak sorunlarını çözüyor.Kumanda tamirinde elektronik kart üzerinde oluşabilen sıkıntılar, kullanıma bağlı olarak yaşanabilecek olan durumlar ve kumanda ile denize girilmesi yada kumandaların yere düşmesi sonucu çalışmaması ele alınırken bir diğer konumuzda ise oto anahtarlarında görülen anahtar kabı aşınmaları, anahtarların kırılması sustalı anahtarların çalışmaması ve kumanda lastik butonlarındaki sıkıntıların giderilmesi hakkında yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz.

Bornova anahtar olarak her türlü aracın oto kumanda anahtarların tamirini yapmaktayız. Oto kumanda kabı aşınmış ve yıpranmış olan her türlü araçların anahtar kaplarının yenilenmesi ve anahtarı kırılmış olan araçlara yeni anahtar yapma işlerinizde bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz