• Bornova da Güvenli Anahtar Kopyalama Merkezi!
0232 342 03 64

Uzaktan Kumandalı veya Parmak İzli Kilitler

Uzaktan Kumandalı veya Parmak İzli Kilitler

Kilit bazı eşya ve yerlerin, yabancılar tarafından açılıp kullanılmasını önlemek için konulmuş mekanizma. Kilitler, anahtar veya basmalı, dönmeli düğmeler, elektrik düğmesi gibi mekanizmalarla çalışır ve açılır. İnsanlar tahminen 4000 seneden beri kilit kullanmaktadırlar.

Kilitler kapı, kapak veya duvar içine yerleştirilmiş düzenekler olabileceği gibi, kilitlenecek nesne üzerine sonradan takılan asma kilit gibi nesneler de olabilir. Günümüzde ise hayatımızı kolaylaştıran sistemler olarak bilinen kapı kilit sistemlerinden biride anahtarsız geçişli uzaktan kumandalı ve parmak izli kapı kilitleri kapılarınızı anahtar yerine uzaktan kumanda ile açmanızı sağlar.

Uzaktan kumandalı kilitler: Kullanıcılar sistemi parmak izinin yanında uzaktan kumanda ile de kontrol edebiliyor. Bu teknoloji, kumandanın her kullanılışında farklı bir kod gönderilmesini sağlıyor.

Parmak izli kilitler: Kapının dış yüzüne ankastre olarak yerleştirilmiş parmak izi okuma modülü, 500 DPI optik okuyucu sensör yoluyla çalışıyor.

Bornova anahtar olarak uzaktan kumandalı ve parmak izli kilitleri evinizde veya iş yerinizdeki tüm kapılara monte edebiliyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz