• Bornova da Güvenli Anahtar Kopyalama Merkezi!
0232 342 03 64

Yüksek Güvenlikli Kilitler

Yüksek Güvenlikli Kilitler

Evler, villalar ve ofisler başta olmak üzere her mekanda güvenlik bir numaralı öncelik haline geldi. Günümüzün en ciddi sorunlarından biri güvenliktir. Hırsızlık olayları en çok kapılardaki kilit sistemleri devre dışı bırakılarak gerçekleştiriliyor. hırsızlara karşı da yüksek güvenlikli kilitler bulunmaktadır. Kırılmaya dirençli çelik malzemeden, şifreli ve kartlı kilitler yüksek güvenlikli kilitlerdir. Ayrıca silindir özellikli kilitlerde güvenli kilitlerdir.

Kilit, tarihte geçirdiği bir çok değişmelerden sonra bugünkü yerini aldı. Eskiden, şatoların, hapishanelerin, sarayların bekçileri, kapılardaki kocaman kilitleri kapayabilmek için bellerinde 20 – 30 santim uzunluğunda, bir kiloya yakın ağırlıkta tunç anahtarlar taşımak zorunda kalırlardı. Bugün ise kilitler, anahtarla hem daha küçültülmüş, hem de daha güvenilir bir hale getirilmiştir.

Yüksek güvenlikli kilitlerin anahtarları üzerindeki hareketli çok hassas parçalar sayesinde anahtarın hamı taklit edilememektedir. Bornovaanahtar olarak kapılarınızı daha güvenli hale getiriyoruz. Hırsızların dahi açamayacağı kapı kilitlerini takıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz